Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Informacja o zmianach w organizacji ruchu drogowego - remont ulicy Mickiewicza (w rejonie Bramy Opatowskiej)

Utworzono dnia 04.07.2019

W związku z realizacją inwestycji polegającej na remoncie ulicy Mickiewicza (w rejonie Bramy Opatowskiej) informujemy, że z dniem 8 lipca 2019 r. Wykonawca robót budowlanych przewiduje wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

czytaj dalej na temat: Informacja o zmianach w organizacji ruchu drogowego - remont ulicy Mickiewicza (w rejonie Bramy Opatowskiej)

Ćwiczenia jednostek Straży Pożarnej na obiektach hali segregacji odpadów

Utworzono dnia 26.06.2019

W dniach 12, 13 oraz 14 czerwca 2019 r. odbyły się ćwiczenia jednostek Straży Pożarnej mające na celu doskonalenie zawodowe służb w zakresie działań ratowniczo - gaśniczych oraz sprawdzenie współpracy pomiędzy zastępami a personelem Spółki w ramach prowadzonej ewakuacji.

czytaj dalej na temat: Ćwiczenia jednostek Straży Pożarnej na obiektach hali segregacji odpadów

Ogłoszenie o kursowaniu w okresie wakacji szkolnych

Utworzono dnia 19.06.2019

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu  Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż dnia 21.06.2019 r. (piątek) autobusy będą kursowały jak w dni robocze, natomiast od poniedziałku 24.06.2019 r. będzie obowiązywał rozkład jak w ferie zimowe i wakacje szkolne.

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie o kursowaniu w okresie wakacji szkolnych

Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej - remont ulicy Cieśli oraz Maciejowskiego

Utworzono dnia 13.06.2019

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z remontem ulic Cieśli oraz Maciejowskiego (wprowadzenie na w/w ulicach ruchu jednokierunkowego)  kursowanie autobusów komunikacji miejskiej linii nr 1 obsługującej pasażerów w kierunku dworca autobusowego będzie się odbywało z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ul.  Cieśli oraz ul. Maciejowskiego.

czytaj dalej na temat: Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej - remont ulicy Cieśli oraz Maciejowskiego

Oferta sprzedaży używanych pojemników na odpady o pojemności 120 l.

Utworzono dnia 16.04.2019

Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. ma do sprzedania używane pojemniki na odpady komunalne o pojemności 120 l.

czytaj dalej na temat: Oferta sprzedaży używanych pojemników na odpady o pojemności 120 l.

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie robót - wspólnoty mieszkaniowe

Utworzono dnia 12.04.2019

Przedsiębiorstwo Gospodarki  Komunalnej  Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład  Gospodarki Mieszkaniowej działając jako zarządca w imieniu i na rzecz wspólnot mieszkaniowych zaprasza do składania ofert na wykonanie robót..

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie robót - wspólnoty mieszkaniowe

Informacja o wyborze oferty - wykonanie czyszczenia zbiornika buforowego i komory czerpnej

Utworzono dnia 06.03.2019

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o. o. ul. Przemysłowa 12 informuje, że w w/w postępowaniu wybrana została OFERTA Nr 3 złożona przez ENVIRO-TECH s.c. Marcin Kieda, Marcin Pater, ul. Walentego Roździeńskiego 11F, 41-308 Dąbrowa Górnicza.

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - wykonanie czyszczenia zbiornika buforowego i komory czerpnej

Podpisanie listu intencyjnego w sprawie zamiaru podjęcia współpracy mającej na celu zwiększenie dostaw wody mieszkańcom Obrazowa

Utworzono dnia 04.03.2019

dniu 1 marca 2019 roku w Urzędzie Miasta w Sandomierzu podpisany został list intencyjny pomiędzy Gminą Miejską Sandomierz, Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. oraz Gminą Obrazów. Podpisanie listu jest deklaracją zamiaru podjęcia współpracy, w celu realizacji działań prowadzących do zwiększenia dostaw wody pochodzącej z zasobów "Ujęcia Wody Romanówka", dostarczanej przez miejską sieć wodociągową w Sandomierzu dla mieszkańców Obrazowa.

czytaj dalej na temat: Podpisanie listu intencyjnego w sprawie zamiaru podjęcia współpracy mającej na celu zwiększenie dostaw wody mieszkańcom Obrazowa

Informacja o wyborze oferty - zakup i montaż wizyjnego systemu kontroli na potrzeby monitorowania magazynowania lub składowania odpadów

Utworzono dnia 27.02.2019

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o. o. ul. Przemysłowa 12 informuje, że w/w postępowaniu wybrana została OFERTA Nr 1 złożona przez  F.H.U. Dipol Piotr Kogut, ul. Długa 49, 27-600 Sandomierz. Cena oferty 31 368,68 zł brutto.

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - zakup i montaż wizyjnego systemu kontroli na potrzeby monitorowania magazynowania lub składowania odpadów

Niezobowiązujące zapytanie ofertowe - zakup i montaż wizyjnego systemu kontroli na potrzeby monitorowania magazynowania lub składowania odpadów

Utworzono dnia 21.02.2019

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zamierza dokonać zakupu wizyjnego systemu kontroli na potrzeby monitorowania magazynowania lub składowania odpadów, zgodnie z wytycznymi projektu rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 listopada 2018 r.

czytaj dalej na temat: Niezobowiązujące zapytanie ofertowe - zakup i montaż wizyjnego systemu kontroli na potrzeby monitorowania magazynowania lub składowania odpadów

Imieniny

Zegar

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 140

W poprzednim tygodniu: 305

W tym miesiącu: 760

W poprzednim miesiącu: 1513

Wszystkich: 68276