Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Utworzono dnia 19.04.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z usuwaniem awarii wodociągowej nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z ul. Koseły.

czytaj dalej na temat: Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Ceny wody od lat bez zmian

Utworzono dnia 18.04.2018

Odnosząc się do treści wpisów internautów w sprawie cen wody i ścieków Sandomierzu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. wyjaśnia, że w minionych dwóch latach nie było żadnych podwyżek cen wody i ścieków. Ostatni wzrost cen wody miał miejsce w marcu 2016 roku.

czytaj dalej na temat: Ceny wody od lat bez zmian

Zapytanie ofertowe - opracownie dokumentacji dla zadania pn. „Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu”

Utworzono dnia 11.04.2018

Zamawiający - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opracownie dokumentacji dla zadania pn. „Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu”

Zapytanie ofertowe - opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”

Utworzono dnia 09.04.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”

Informacja o wyborze oferty - wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM

Utworzono dnia 28.03.2018

Dotyczy: zapytania ofertowego dla zadania pn.: Wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 12

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM

Uwaga na niebezpieczne skrzyżowanie!

Utworzono dnia 28.03.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Sandomierzu zwraca uwagę pieszych i  kierowców na niebezpieczne skrzyżowanie u zbiegu ulic Kwiatkowskiego i Dobkiewcza w Sandomierzu. 

czytaj dalej na temat: Uwaga na niebezpieczne skrzyżowanie!

Zapytanie ofertowe - remont linii ŚN na Ujęciu Wody Romanówka

Utworzono dnia 27.03.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Remont linii ŚN na ujęciu wody Romanówka”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - remont linii ŚN na Ujęciu Wody Romanówka

Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Utworzono dnia 27.03.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej, nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z ul. Trześniowska, Prosta, Wielowiejska, Wałowa, Sielecka i Lwowska.

czytaj dalej na temat: Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Utworzono dnia 26.03.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej, nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z ul. Błonie, Łąkowa, Łukawska, Podmiejska, Przedmieście Zawichojskie, Świerkowa i Zamiejska.

czytaj dalej na temat: Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Umowa na świadczenie usług przewozowych - wyjaśnienie

Utworzono dnia 24.03.2018

W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi umowy na świadczeni usług przewozowych, którą w ubiegłym roku Gmina Miejska Sandomierz podpisała z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i mieszkaniowej Sp. z o.o. w Sandomierzu wyjaśniamy, jaki jest jej zakres i czego konkretnie dotyczy.

czytaj dalej na temat: Umowa na świadczenie usług przewozowych - wyjaśnienie

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Pan Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1600

Wirtualny Cmentarz

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Kalendarium

Czerwiec 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Zegar

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 149

W poprzednim tygodniu: 284

W tym miesiącu: 861

W poprzednim miesiącu: 1493

Wszystkich: 44182