Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Komunikat dotyczący zmian w komunikacji miejskiej

Utworzono dnia 26.03.2020

Podążając za wytycznymi, które wprowadził w ostatnich dniach rząd informujemy, ze podjęto następujące kroki w celu zachowania najwyższej prewencji epidemiologicznej w miejskiej komunikacji: aby zmniejszyć liczbę pasażerów w najbardziej popularnych kursach i godzinach, podstawiany będzie drugi autobus, dotyczy linii nr 2: z HSO: 6.29, 13.50, 14.30 i ze Szpitala: 4.55..

czytaj dalej na temat: Komunikat dotyczący zmian w komunikacji miejskiej

Informacja dotycząca zmian w funkcjonowaniu GPSZOK

Utworzono dnia 23.03.2020

UWAGA!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, aby zachować względy bezpieczeństwa z dniem 23.03.2020, Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) zostaje zamknięty do odwołania.

Informacja o ponownym uruchomieniu GPSZOK zostanie umieszczona na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o.

czytaj dalej na temat: Informacja dotycząca zmian w funkcjonowaniu GPSZOK

Komunikat

Utworzono dnia 16.03.2020

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną zmianie ulega od 17 marca do odwołania, organizacja komunikacji publicznej w Sandomierzu.

Od poniedziałku do soboty, obowiązuje sobotni rozkład jazdy.

Bez zmian pozostaje obsługa lini nr 4.

W niedziele rozkład pozostaje bez zmian.

Ogłoszenie!

Utworzono dnia 13.03.2020

W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz kierowców autobusów, jak również w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem, od dnia 12 marca 2020 r. wprowadzona została w autobusach ZKM strefa wydzielona.
W związku z powyższym zawiesza się (do odwołania) sprzedaż biletów u kierowców.
Ponadto informujemy, że od dnia 12 marca 2020 r. przednie drzwi autobusu będą zamknięte. Do dyspozycji pasażerów pozostają środkowe lub tylne drzwi.

 

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie!

Pielęgnacja i utrzymanie terenów zieleni

Utworzono dnia 06.03.2020

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.  uprzejmie informuje, iż świadczy  usługi  związane z  pielęgnacją i utrzymaniem  terenów zieleni, takich jak:  skwery, zieleńce, ogródki przydomowe. W ramach naszej oferty proponujemy między innymi: aerację (napowietrzanie) trawników, koszenie , nawożenie i grabienie  trawników, sadzenie, pielęgnację i wycinkę  drzew i krzewów, sadzenie bylin i cięcie żywopłotów.

czytaj dalej na temat: Pielęgnacja i utrzymanie terenów zieleni

Nowa platforma - IBOK - Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Utworzono dnia 19.02.2020

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż począwszy od dnia 18 lutego 2020 r. dostępna jest nowa platforma rozliczeń IBOK.

IBOK czyli Internetowe Biuro Obsługi Klienta to narzędzie umożliwiające zarządzanie swoim kontem w sposób łatwy i szybki. Ta nowa forma podglądu rozliczeń za dostarczaną wodę i odprowadzane ścieki została stworzona z myślą o kontrahentach ceniących wygodę i bezpośredni dostęp do informacji rozliczeniowych.

czytaj dalej na temat: Nowa platforma - IBOK - Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Rządowe pieniądze na budowę kanalizacji

Utworzono dnia 28.01.2020

W dniu 27 stycznia 2020 r. w Kielcach odbyło się podpisanie umów w ramach „Ogólnopolskiego programu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych”. Przeznaczona kwota pożyczek na budowę sieci kanalizacyjnych i rozbudowę oczyszczalni ścieków wynosi łącznie 40 mln zł i zostanie podzielona na dwanaście gmin i firm z województwa świętokrzyskiego.

czytaj dalej na temat: Rządowe pieniądze na budowę kanalizacji

Konkursy promujące ochronę środowiska dla uczniów szkoł podstawowych

Utworzono dnia 22.11.2019

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursach promujących ochronę środowiska.
Organizatorem konkursów jest PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. natomiast  patronat honorowy sprawują: Burmistrz Miasta Sandomierza, Rada Miasta Sandomierza i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

czytaj dalej na temat: Konkursy promujące ochronę środowiska dla uczniów szkoł podstawowych

Pytania dotyczące konkursów promujących ochronę środowiska - objaśnienia

Utworzono dnia 23.01.2020

W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi składania prac na konkurs organizowany przez PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. uprzejmie informujemy, że prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2020 roku, zgodnie z treścią obowiązującego regulaminu.

czytaj dalej na temat: Pytania dotyczące konkursów promujących ochronę środowiska - objaśnienia

Wybór oferty na badanie sprawozdania finansowego za 2019 r. wraz z ceną za usługę

Utworzono dnia 05.11.2019

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. uprzejmie informuję, iż do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2019 została wybrana oferta podmiotu "Agnieszka Skrzyczyńska AUDYT i DORADZTWO", ul. Dobra 20 lok 12, 05 – 800 Pruszków.

czytaj dalej na temat: Wybór oferty na badanie sprawozdania finansowego za 2019 r. wraz z ceną za usługę

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 691

W poprzednim tygodniu: 691

W tym miesiącu: 2345

W poprzednim miesiącu: 2447

Wszystkich: 99901