Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Zapytanie ofertowe - remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka

Utworzono dnia 25.04.2018

Zamawiający - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn.: „Remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka

Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Utworzono dnia 23.04.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej, nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z ul.: Staromiejska, Czarnego Leszka, Podgórze, Miła, Rokitek, Księcia Henryka Sandomierskiego, Salve Regina, Kręta, Partyzantów, Koseły - od skrzyżowania z ul. Staromiejską do ul. Rokitek.

czytaj dalej na temat: Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert - remont komory zasu zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Utworzono dnia 23.04.2018

dotyczy: zapytania ofertowego na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert - remont komory zasu zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Odpowiedzi na pytania - remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Utworzono dnia 20.04.2018

dotyczy: zapytania ofertowego na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowewj dla zadania pn: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Odpowiedzi na pytania - remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Utworzono dnia 19.04.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z usuwaniem awarii wodociągowej nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z ul. Koseły.

czytaj dalej na temat: Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Ceny wody od lat bez zmian

Utworzono dnia 18.04.2018

Odnosząc się do treści wpisów internautów w sprawie cen wody i ścieków Sandomierzu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. wyjaśnia, że w minionych dwóch latach nie było żadnych podwyżek cen wody i ścieków. Ostatni wzrost cen wody miał miejsce w marcu 2016 roku.

czytaj dalej na temat: Ceny wody od lat bez zmian

Zapytanie ofertowe - opracownie dokumentacji dla zadania pn. „Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu”

Utworzono dnia 11.04.2018

Zamawiający - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opracownie dokumentacji dla zadania pn. „Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu”

Zapytanie ofertowe - opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”

Utworzono dnia 09.04.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”

Informacja o wyborze oferty - wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM

Utworzono dnia 28.03.2018

Dotyczy: zapytania ofertowego dla zadania pn.: Wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 12

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Pan Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1600

Wirtualny Cmentarz

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zegar

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 181

W poprzednim tygodniu: 304

W tym miesiącu: 855

W poprzednim miesiącu: 1269

Wszystkich: 48075