Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Autobusy ZKM będą wozić turystów

Utworzono dnia 25.04.2018

Autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będą odbierać pasażerów, którzy przyjadą specjalnymi pociągami turystycznymi. Pierwsze kursy pociągów turystycznych na trasie Kielce - Sandomierz - Kielce będą miały miejsce już w długi weekend majowy. Planowany jest również przyjazd pociągów turystycznych z Rzeszowa. Po przyjeździe turystów do Sandomierza, z dworca kolejowego, bez dodatkowej opłaty, odbiorą ich i później odwiozą z powrotem, specjalne autobusy ZKM-u.

czytaj dalej na temat: Autobusy ZKM będą wozić turystów

Zapytanie ofertowe - remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka

Utworzono dnia 25.04.2018

Zamawiający - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn.: „Remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert - remont komory zasu zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Utworzono dnia 23.04.2018

dotyczy: zapytania ofertowego na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert - remont komory zasu zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Odpowiedzi na pytania - remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Utworzono dnia 20.04.2018

dotyczy: zapytania ofertowego na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowewj dla zadania pn: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Odpowiedzi na pytania - remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Zapytanie ofertowe - opracownie dokumentacji dla zadania pn. „Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu”

Utworzono dnia 11.04.2018

Zamawiający - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opracownie dokumentacji dla zadania pn. „Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu”

Zapytanie ofertowe - opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”

Utworzono dnia 09.04.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - opracowanie dokumentacji dla zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej umożliwiającej wykonawstwo przyłączy”

Informacja o wyborze oferty - wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM

Utworzono dnia 28.03.2018

Dotyczy: zapytania ofertowego dla zadania pn.: Wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 12

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu na placu manewrowym PGKiM

Uwaga na niebezpieczne skrzyżowanie!

Utworzono dnia 28.03.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Sandomierzu zwraca uwagę pieszych i  kierowców na niebezpieczne skrzyżowanie u zbiegu ulic Kwiatkowskiego i Dobkiewcza w Sandomierzu. 

czytaj dalej na temat: Uwaga na niebezpieczne skrzyżowanie!

Zapytanie ofertowe - remont linii ŚN na Ujęciu Wody Romanówka

Utworzono dnia 27.03.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Remont linii ŚN na ujęciu wody Romanówka”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - remont linii ŚN na Ujęciu Wody Romanówka

Imieniny

Zegar

Kalendarium

Luty 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 180

W poprzednim tygodniu: 375

W tym miesiącu: 1081

W poprzednim miesiącu: 1924

Wszystkich: 56465