Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Na ulicy Żeromskiego powstanie nowy wodociąg

Utworzono dnia 11.05.2018

PGKiM Sp. z o.o. przygotowuje się do przebudowy sieci wodociągowej na ulicy Żeromskiego w Sandomierzu. Koszt inwestycji opiewa na blisko 200 tys. zł, a poniesie go Spółka wspólnie z gminą.

czytaj dalej na temat: Na ulicy Żeromskiego powstanie nowy wodociąg

Autobusy ZKM przewiozły rekordową liczbę turystów

Utworzono dnia 09.05.2018

W długi weekend majowy autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu przewiozły rekordową liczbę turystów. Przez dziewięć dni do Sandomierza, z Rzeszowa i Kielc pociągami turystycznymi przyjechało 1540 turystów, a autobusy, które woziły ich z dworca kolejowego do centrum miasta i z powrotem, zrobiły w sumie 64 kursy.

czytaj dalej na temat: Autobusy ZKM przewiozły rekordową liczbę turystów

Ceny wody bez zmian, ścieki nieznacznie w górę

Utworzono dnia 07.05.2018

W czerwcu w Sandomierzu wejdzie w życia nowa taryfa cenowa za wodę i odprowadzane ścieki. Łączna cena za 1 metr sześcienny wody i ścieków dla gospodarstw domowych wyniesie 9,55 zł brutto. Nowa cena została ustalona na optymalnie niskim poziomie tak, aby w jak najmniejszym stopniu obciążać budżety domowe mieszkańców miasta.

czytaj dalej na temat: Ceny wody bez zmian, ścieki nieznacznie w górę

Zakup pompy głębinowej wraz z płaszczem

Utworzono dnia 07.05.2018

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zamierza zakupić pompę głębinową na st. nr 7 oraz płaszcz przyśpieszający do pompy st7.

czytaj dalej na temat: Zakup pompy głębinowej wraz z płaszczem

Autobusy ZKM będą wozić turystów

Utworzono dnia 25.04.2018

Autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będą odbierać pasażerów, którzy przyjadą specjalnymi pociągami turystycznymi. Pierwsze kursy pociągów turystycznych na trasie Kielce - Sandomierz - Kielce będą miały miejsce już w długi weekend majowy. Planowany jest również przyjazd pociągów turystycznych z Rzeszowa. Po przyjeździe turystów do Sandomierza, z dworca kolejowego, bez dodatkowej opłaty, odbiorą ich i później odwiozą z powrotem, specjalne autobusy ZKM-u.

czytaj dalej na temat: Autobusy ZKM będą wozić turystów

Zapytanie ofertowe - remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka

Utworzono dnia 25.04.2018

Zamawiający - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn.: „Remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka”.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - remont budynku chlorowni zlokalizowanej na ujęciu wody w miejscowości Romanówka

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert - remont komory zasu zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Utworzono dnia 23.04.2018

dotyczy: zapytania ofertowego na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert - remont komory zasu zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Odpowiedzi na pytania - remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Utworzono dnia 20.04.2018

dotyczy: zapytania ofertowego na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowewj dla zadania pn: "Remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu".

czytaj dalej na temat: Odpowiedzi na pytania - remont komory zasuw zbiorników na wodę pitną zlokalizowanych na terenie hydroforni miejskiej w Sandomierzu

Imieniny

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 148

W poprzednim tygodniu: 338

W tym miesiącu: 1205

W poprzednim miesiącu: 1601

Wszystkich: 59703