Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Fundusze Europejskie

AKTUALNOŚCI, strona 6:

Dostawa samochodu dostawczego DMC do 3,5 tony na potrzeby realizacji zadań Zakładu Wodociągów i Kanalizacji PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

Utworzono dnia 02.05.2022

Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o. o.  ul . Przemysłowa 12, 27- 600 Sandomierz.

Przedmiot zapytania ofertowego: Przedmiotem zapytania ofertowego jest dostawa samochodu dostawczego ciężarowego o DMC do 3,5 tony na potrzeby realizacji zadań Zakładu Wodociągów i Kanalizacji PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. w cenie poniżej 130 000 zł netto.

czytaj dalej... na temat: Dostawa samochodu dostawczego DMC do 3,5 tony na potrzeby realizacji zadań Zakładu Wodociągów i Kanalizacji PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

Regał na znicze do ponownego wykorzystania na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Utworzono dnia 14.04.2022

Na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu, przy głównej alei stanął regał na znicze do ponownego wykorzystania. Każda osoba może postawić na nim czysty, nieuszkodzony znicz, pozbawiony zużytego wkładu, a inna osoba włożyć w niego wkład i postawić, na grobie swoich bliskich.

czytaj dalej... na temat: Regał na znicze do ponownego wykorzystania na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Uroczyste otwarcie PSZOK w Sandomierzu

Utworzono dnia 06.04.2022

W dniu 01 kwietnia 2022 roku został uroczyście otwarty Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sandomierzu. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, władze Miasta Sandomierza oraz przedstawiciele PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

czytaj dalej... na temat: Uroczyste otwarcie PSZOK w Sandomierzu

Kursowanie autobusów miejskich w okresie Świąt Wielkanocnych

Utworzono dnia 08.04.2022

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

czytaj dalej... na temat: Kursowanie autobusów miejskich w okresie Świąt Wielkanocnych

Korzystanie z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej w Sandomierzu przez migrantów wojennych posiadających obywatelstwo ukraińskie

Utworzono dnia 04.04.2022

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje, iż na podstawie Uchwały nr XLIX/479/2022 Rady Miasta Sandomierza z dnia 15 marca 2022 r. migranci wojenni posiadający obywatelstwo ukraińskie mogą korzystać w okresie od dnia 01 kwietnia 2022 r. do dnia 30 czerwca 2022 r. z bezpłatnych przejazdów autobusami komunikacji miejskiej.

czytaj dalej... na temat: Korzystanie z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej w Sandomierzu przez migrantów wojennych posiadających obywatelstwo ukraińskie

Zakup nowej koparko-ładowarki w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji

Utworzono dnia 31.03.2022

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 29 marca 2022 roku zwiększył się specjalistyczny tabor samochodowy w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w PGKiM w Sandomierzu Sp. z o. o. Baza sprzętowa została wzbogacona o nowoczesną koparko-ładowarkę CASE 580 SV.

czytaj dalej... na temat: Zakup nowej koparko-ładowarki w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji

Podziękowanie za pomoc dotyczącą wsparcia Pracownika i jego rodziny

Utworzono dnia 07.03.2022

Prezes Zarządu PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowania Pracownikom Spółki, którzy zaangażowali się w pomoc dotyczącą wsparcia rzeczowego i finansowego na rzecz naszego Pracownika zatrudnionego w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej.

czytaj dalej... na temat: Podziękowanie za pomoc dotyczącą wsparcia Pracownika i jego rodziny

Informacja dla właścicieli i dysponentów grobowców na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Utworzono dnia 04.03.2022

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o., będące Administratorem Cmentarza Komunalnego w Sandomierzu zwraca się do właścicieli i dysponentów grobowców zlokalizowanych na terenie cmentarza o sprawdzenie ich stanu technicznego i jak najszybsze podjęcie działań, mających na celu usunięcie ewentualnych uszkodzeń, spowodowanych zużyciem materiału lub czynnikami atmosferycznymi.

czytaj dalej... na temat: Informacja dla właścicieli i dysponentów grobowców na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Informacja o realizacji projektu - "Rozbudowa PSZOK w Sandomierzu"

Utworzono dnia 08.02.2022

W ramach Projektu rozbudowany został funkcjonujący na terenie PGKiM - Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK, przeznaczony dla mieszkańców Gminy Sandomierz wraz z kompletnym wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu.

czytaj dalej... na temat: Informacja o realizacji projektu - "Rozbudowa PSZOK w Sandomierzu"

Prawidłowa gospodarka odpadami komunalnymi i odpowiednia segregacja surowców wtórnych - prelekcje w szkołach

Utworzono dnia 18.12.2021

W dniu 10.12.2021r. pracownicy Zakładu Oczyszczania Miasta w ramach edukacji społeczeństwa odnośnie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi, a w szczególności segregacji surowców wtórnych przeprowadzili prelekcje na w/w temat w sandomierskich szkołach podstawowych.

czytaj dalej... na temat: Prawidłowa gospodarka odpadami komunalnymi i odpowiednia segregacja surowców wtórnych - prelekcje w szkołach

Prezes Zarządu dr Piotr Sołtyk
przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek
od godz. 1200 do 1300

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Zaktualizuj swoją umowę

Faktura elektroniczna

Faktura elektroniczna

Odbiór odpadów

Jak segregować odpady

Wirtualny Cmentarz

Cmentarz Komunalny w Sandomierzu

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 181

W poprzednim tygodniu: 559

W tym miesiącu: 2263

W poprzednim miesiącu: 2270

Wszystkich: 177172