Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Fundusze Europejskie

II edycja konkursu promującego ochronę środowiska - informacja w sprawie przekazania nagród

Utworzono dnia 29.05.2023

W związku z konkursem ekologicznym organizowanym przez Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o., pod patronatem Burmistrza Miasta Sandomierza, Rady Miasta Sandomierza i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach uprzejmie Państwa informujemy,  że niżej wymienione dzieci otrzymały nagrody:

Antonina Bartosz, Marcelina Wiśniewska, Alicja Polak, Julia Bartosz, Krzysztof Marczyński, Wiktoria Zielonka, Filip Kochowski, Maja Kurosz, Gabriela Gąsiorek - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Sandomierzu. (protokół z konkursów jest dostępny w sekretariacie poszczególnych szkół).

Laura Bochniak, Izabela Kacalińska, Agnieszka Kwiecień, Wiktoria Król, Maja Witkowska, Zofia Michalska, Anna Kovalchuk, Mateusz Chaja - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sandomierzu. (protokół z konkursów jest dostępny w sekretariacie poszczególnych szkół).

Oliwier Grzelka, Michalina Drobiazg, Oliwier Maruszak, Damian Kusal, Julia Żakiewicz, Bartosz Lipiec, Mateusz Sobiegraj, Anna Czerwińska, Anna Chałubiec, Natalia Lipczyńska, Julia Grad, Paweł Orchowski - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sandomierzu. (protokół z konkursów jest dostępny w sekretariacie poszczególnych szkół).

Emilia Kołacz, Emilia Zybała, Wiktoria Grzesik, Lena Rzęsa, Kornelia Domańska, Katarzyna Rędzio, Aleksandra Hajduk, Sara Giza, Zuzanna Mendyk, Nikola Kubisztal, Ignacy Piotrowski, Amelia Lebida  - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu. (protokół z konkursów jest dostępny w sekretariacie poszczególnych szkół).

Leon Marzec,  Ashanti Lazo-Perez,  Ewelina Kozel, Ignacy Budzyń, Nadia Adamczyk, Kinga Sarzyńska, Wiktor Wolak, Piotr Libicki - uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej w Sandomierzu. (protokół z konkursów jest dostępny w sekretariacie poszczególnych szkół).

Zgoda udzielona jest na przetwarzanie danych oraz ich udostępnianie na potrzeby konkursu organizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Rodzice/opiekunowie  poszczególnych dzieci wyrazili zgodę na podawanie do publicznej wiadomości imienia, nazwiska, miejsca nauki i wieku dziecka w związku z udziałem w konkursie.

Nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach będą wręczone  w dniu 14 czerwca  (środa) 2023 roku na uroczystym spotkaniu zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 3 w Sandomierzu  o godzinie 9:00. 

Bardzo prosimy o przybycie ok. pół godziny wcześniej, w celu złożenia podpisów przez dzieci na wymaganych dokumentach.

Prosimy o powiadomienie dzieci i ich rodziców o terminie, godzinie i miejscu odbioru nagród.


 

Prezes Zarządu dr Piotr Sołtyk
przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek
od godz. 1200 do 1300

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Zaktualizuj swoją umowę

Faktura elektroniczna

Faktura elektroniczna

Odbiór odpadów

Jak segregować odpady

Wirtualny Cmentarz

Cmentarz Komunalny w Sandomierzu

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 182

W poprzednim tygodniu: 559

W tym miesiącu: 2264

W poprzednim miesiącu: 2270

Wszystkich: 177173