Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ZKM przypomina - w autobusach podróżujemy w maseczkach zachowując odpowiedni dystans

Utworzono dnia 13.10.2020
Czcionka:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej przypomina, iż w trakcie przejazdów autobusami komunikacji publicznej obowiązuje rządowy nakaz zasłaniania ust i nosa. Przy środkowych drzwiach wejściowych każdego z naszych autobusów zostały zamieszczone informacje dotyczące limitu pasażerów mogących jednocześnie podróżować pojazdami komunikacji miejskiej. Dostępny limit wynosi 50%  wszystkich miejsc siedzących i stojących. Poręcza miejsc siedzących udostępnionych dla pasażerów zostały oznaczone taśmą w kolorze żółto-czarnym, natomiast liczba miejsc w danym autobusie uzależniona jest od jego marki oraz modelu.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa naszych pasażerów,  począwszy od ogłoszenia pandemii wyznaczony pracownik przeprowadza codzienną dezynfekcję oraz regularne ozonowanie autobusów. Dodatkowo czyszczone są miejsca, z którymi najczęściej mają styczność podróżni. Pojazdy komunikacji miejskiej są otwierane i wietrzone na pętlach i na zajezdni.

Nadal wszystkie autobusy mają wyznaczoną strefę buforową w rejonie kierowcy,  a wsiadanie i wysiadanie pasażerów odbywa się środkowymi lub tylnymi drzwiami. Wszystkich pasażerów korzystających z naszych usług zachęcamy do zakupu biletów miesięcznych w wyznaczonych na terenie Sandomierza punktach sprzedaży.

Informujemy, iż w przypadku pojawienia się dodatkowych zarządzeń, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i pasażerów, Spółka nasza będzie dostosowywać działania do zaleceń wydanych przez odpowiednie służby i instytucje do tego uprawnione.

 

 


 

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 691

W poprzednim tygodniu: 691

W tym miesiącu: 2345

W poprzednim miesiącu: 2447

Wszystkich: 99901