Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Fundusze Europejskie

Trwają prace modernizacyjne na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Utworzono dnia 19.07.2019

W dniu 17.07.2019 r. na łamach portalu SandomierzTV.pl ukazał się artykuł opisujący prace modernizacyjne przedsięwzięte na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu.

Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Piotr Sołtyk oraz dyrektor ds. technicznych w PGKiM Dariusz Kozieja omówili w krótkim wywiadzie zakres prac do wykonania w związku z prowadzoną modernizacją nekropolii. (odnośnik do wywiadu wideo)

W ramach prowdzonych działań powstały trzy punkty poboru wody. Trwają pracę nad uruchomieniem czwartego punktu zlokalizowanego w dolnej części cmentarza. W planach jest także utwardzenie kostką brukową 14 alejek o łącznej długości ponad 1000 metrów bieżących.

Prace modernizacyjne prowadzone są przez pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oraz Zakładu Oczyszczania Miasta PGKiM w Sandomierzu. Teren do wykonania prac wodociągowych jest trudny. Aby zapobiec uszkodzeniu podłoża wykonanego z kostki, zdecydowano o realizacji części prac metodą przewiertu. Pozostałe prace wykonane będą metodą wykopową.

Ostatnim etapem kończącym przedmiotowe prace będzie położenie nawierzchni z kostki brukowej wzdłuż alejki prowadzącej do dolnej części nekropolii.

 

Pełna treść artykuł dostępna jest w serwisie SandomierzTV.pl pod następującym odnośnikiem: klik

Prace modernizacyjne na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Utworzono dnia 19.07.2019, 09:29

Prezes Zarządu dr Piotr Sołtyk
przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek
od godz. 1200 do 1300

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Zaktualizuj swoją umowę

Faktura elektroniczna

Faktura elektroniczna

Odbiór odpadów

Jak segregować odpady

Wirtualny Cmentarz

Cmentarz Komunalny w Sandomierzu

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki