Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakończenie zadania związanego z budową sieci kanalizacji sanitarnej na ulicy Polnej w Sandomierzu

Utworzono dnia 16.09.2020
Czcionka:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje o wykonaniu zadania pn. "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Polnej w Sandomierzu". Inwestycja zrealizowana została zgodnie z zatwierdzonym przez Radę Miasta Sandomierza Wieloletnim planem rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych PGKiM w Sandomierzu Sp. z o. o.

Wartość inwestycji wyniosła 1 691 342,40 PLN, a zadanie zostało dofinansowane ze środków NFOŚiGW w ramach "Ogólnopolskiego programu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych" na podstawie umowy zawartej z WFOŚiGW w Kielcach. PGKiM w Sandomierzu Sp. z o. o. na realizację tego zadania pozyskało środki finansowe w postaci preferencyjnej pożyczki w kwocie 1 570 675,00 PLN z możliwością jej umorzenia do 30 %.

Z uwagi na ukształtowanie terenu zakres rzeczowy inwestycji obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej w systemie grawitacyjnym i ciśnieniowym o łącznej długości sieci  2 135 m oraz budowę jednej sieciowej przepompowni ścieków i 7 przydomowych pompowni wraz z ich zasilaniem energetycznym.

Zrealizowane zadanie umożliwi podłączenie do sieci kanalizacyjnej 44 budynków, a w perspektywie dodatkowo około 15 budynków, które mogą powstać na terenie objętym projektem w kolejnych latach.

Sieć kanalizacji sanitarnej na ul. Polnej w Sandomierzu - galeria zdjęć

Utworzono dnia 16.09.2020, 07:16

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 699

W poprzednim tygodniu: 691

W tym miesiącu: 2353

W poprzednim miesiącu: 2447

Wszystkich: 99909