Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Fundusze Europejskie

Praca

OFERTA PRACY NR 1

STANOWISKO PRACY: Elektryk / Maszynista Oczyszczalni Ścieków

Miejsce pracy: Sandomierz

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji zatrudni 1 osobę na stanowisku „Elektryk / Maszynista Oczyszczalni Ścieków”.

WYKONYWANE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Obsługa i eksploatacja urządzeń oczyszczalni ścieków.
  • Bieżące naprawy i konserwacja urządzeń elektrycznych i mechanicznych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Wykształcenie średnie w kierunku elektrotechnika lub pokrewnym.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i ich praktycznego wykorzystania.
  • Samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie obowiązków służbowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przekazanie wymaganych dokumentów rekrutacyjnych (CV i list motywacyjny) osobiście do sekretariatu Spółki (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 12, 27-600 Sandomierz) lub e-mailowo na adres: sekretariat@pgkim.sandomierz.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. z siedzibą w Sandomierzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. z przy ul. Przemysłowej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezes Zarządu dr Piotr Sołtyk
przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek
od godz. 1200 do 1300

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Zaktualizuj swoją umowę

Faktura elektroniczna

Odbiór odpadów

Jak segregować odpady

Wirtualny Cmentarz

Cmentarz Komunalny w Sandomierzu

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki