Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Praca

Czcionka:

ELEKTROMONTER - ELEKTRYK

Miejsce pracy: Sandomierz

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zatrudni 2 osoby na stanowisku Elektromonter - Elektryk.

WYKONYWANE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Terenowe prace techniczne w obrębie oczyszczalni ścieków, sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  • Usuwanie awarii WOD-KAN, konserwacje instalacji zasilających, wykonywanie drobnych napraw wszelkiego rodzaju na terenie firmy

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Wymagane wykształcenie: zawodowe, średnie techniczne, elektrotechnik lub pokrewne
  • Konieczne uprawnienia energetyczne: 1 kV lub wyżej
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Elektryka/ Elektryka Automatyka/ Elektromontera
  • Umiejętność samoorganizacji pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przekazanie wymaganych dokumentów rekrutacyjnych (CV i list motywacyjny) osobiście do sekretariatu Spółki (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 12, 27-600 Sandomierz) lub e-mailowo na adres: sekretariat@pgkim.sandomierz.pl, do dnia 9 listopada 2018 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. z siedzibą w Sandomierzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. z przy ul. Przemysłowej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Wirtualny Cmentarz

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Kalendarium

Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Zegar

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki