Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Praca

Czcionka:

Praca na stanowisku ELEKTROMONTER

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zatrudni 2 osoby na stanowisko ELEKTROMONTER.

Wykonywane zadania na stanowisku pracy

  • Terenowe prace techniczne w obrębie oczyszczalni ścieków, sieci wodociągowej
    i kanalizacyjnej
  • Usuwanie awarii WOD-KAN, konserwacje instalacji zasilających, wykonywanie drobnych napraw wszelkiego rodzaju na terenie firmy

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wymagane wykształcenie: zawodowe, średnie techniczne
  • Konieczne uprawnienia energetyczne: 1 kV lub wyżej
  • Wysokie umiejętności samoorganizacji pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Imieniny

Zegar

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki